KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903310

nr 1390 3310

Oidentifierad konstnär. Tupp. Signerad Rudbeck, daterad - 62. Olja på duk, 41x33 cm, yttermått inklusive ram: 45x37 cm

Utrop:

300 kr

måndag 12 april 2021
kl 19:13:43